realizacjeNASZE REALIZACJE

Produkty

Rolety zewnętrzne zabezpieczają przed włamaniem dla istniejących budynków są wykonane są ze specjalnie wyprofilowanego wysokogatunkowego aluminium i wypełnione pianką poliuretanową. Zaoszczędzić straty ciepła, nawet do 30% powodują obniżenie poziomu hałasu, podnoszą estetykę budynku.

Oferta:
- okna energooszczędne,
- drzwi zewnętrzne firm Delta i Gerda,
- rolety okienne wszystkich typów,
- bramy rolowane do garaży,
- bramy rolowane dla przemysłu,
- napędy elektryczne, sterowania i automatyka do rolet i bram rolowanych,
- markizy,
- usługi serwisowe.

Rolety zewnętrzne to doskonały sposób na ochronę Twojego mieszkania.Zabezpieczają również przed słońcem, deszczem, spojrzeniem ciekawskich lub sąsiadów. Spełniają istotną rolę w procesie oszczędzania energii, chronią przed hałasem i w szczególności przed włamaniem.

ZALETY:
- utrzymują ciepło (gdyż najwięcej ciepła tracimy przez drzwi i okna),
- zatrzymują hałas (w szczególności ten uliczny),
- są mocne i wytrzymałe (co za tym idzie-jest to trudna bariera do pokonania przed ewentualnymi złodziejami).

W naszej ofercie znajdą Państwo rolety antywłamaniowe montowane na zewnątrz domu, jak i montowane do wewnątrz.

Mogą być zwijane ręcznie lub za pomocą siłownika elektrycznego. Wykonane są z materiałów wysokiej jakości. Rolety zewnętrzne odporne są na niszczące oddziaływanie czynników atmosferycznych. Dodatkowym zabezpieczeniem przed podniesieniem rolety z zewnątrz jest możliwość zastosowania rygli automatycznych lub wieszaków blokujących.

Teraz kiedy budujemy dom chcemy aby w zupełności był naszą ostoją i był całkowicie bezpieczny dla jego domowników jak i gości. Do takich elementów, które mają zapewnić bezpieczeństwo zaliczyć możemy drzwi wyposażone w ochronne zamki, bramy antywłamaniowe, furtka z zamontowanym domofonem. Aby nikt się nie wkradł można założyć rolety antywłamaniowe. Wszystko po to aby zapewnić bezpieczeństwo i aby na nasz teren nie wszedł nieproszony gość. Tego typu zabezpieczenia nie tylko są potrzebne dla domków jednorodzinnych. Często osoby mieszkające w blokach na parterze lub nawet na pierwszym piętrze wyposażają swoje okna i balkon w rolety zewnętrzne, które mają na celu zabezpieczyć mieszkanie przed złodziejem. W ochronę dóbr inwestują także sklepy w domach handlowych. Zakładane są wówczas żaluzje antywłamaniowe, które dodatkowo są wzmocnione alarmem.
Stosowanie rolet to nie tylko ochrona domu czy sklepu. Zabezpiecznia roletowe mogą być również ozdoba okienną. W ofertach są luźne lub na prowadnicach. Mogą być też w formie takich jakby paneli. Od momentu kiedy stały się modnym elementem dekoracyjnym pokoju ich wzory bardzo się rozwinęły. Każdy znajdzie coś dla siebie. Są także rolety dachowe, które zostały skonstruowane z myślą o oknach skosowych. Istnieją także rolety bambusowe. Kolejnym elementem, który może je wyróżniać to ich przepuszczalność światła. Modne stały się ostatnio rolety tzw. rzymskie, które słyną ze swych pięknych nadruków, które wkomponują się do każdego pomieszczenia. Dużo ofert oraz porównań znajdziemy w Internecie. Wpisując na przykład rolety Mikołów znajdziemy szeroką ofertę pionowych oraz poziomych, różnego rodzaju moskitiery rolety tekstylne a także rolety zewnętrzne. Nie wychodząc z domu a wygodnie siedząc możesz obejrzeć całą gamę wielobarwnych. Na spokojnie też może wybrać i porównać modele. Korzystając z usług tej śląskiej firmy możesz liczyć na dodatkowy montaż w swoim domu. Oprócz tego wpisując w Internecie „bramy rolowane Mikołów” znajdziemy szeroki wybór bram, które z pewnością wpasują się do niejednego garażu. Takie bramy rolowane mają dodatkowo różnego rodzaju atesty oraz gwarancję zabezpieczającą przed złodziejem. Taka forma bram jest bardzo wygodna w użytkowaniu ponieważ nie zajmuje dużej powierzchni podczas jej otwierania, bo jak sam nazwa-rolowana, ulega zwinięciu.

Dla bezpieczeństwa i dla ozdoby montujemy zabezpieczenia okienne. Denerwuje cię, że ktoś zagląda ci do mieszkania więc czujesz się niekomfortowo. Rolety to doskonałe rozwiązanie by móc się wyciszyć, wyizolować i czuć się swobodnie we własnym mieszkaniu lub domu. Na noc i czas dłuższego rodzinnego wyjazdu korzystnie byłoby zamontować rolety antywłamaniowe. Dla pełnego zabezpieczenia swojej posesji możesz skorzystać z oferty dobrych firm montażowych gwarantujących najwyższą jakość swoich usług oferujących żaluzje antywłamaniowe tudzież bramy rolowane do garażu. Chcesz by twoja rodzina czuła się bezpiecznie podczas snu i codziennego pobytu w domu skorzystaj z Internetu i wyszukaj Łaziska. Znajdziesz tam na pewno coś dla swoich potrzeb rodzinnych. W doskonałej jakości przemysłowej i swojej funkcjonalności.
Firma tak profesjonalna wykona zlecone zamówienie w najwyższym standardzie wykonania usług. Począwszy od spraw pomiarowych poprzez montażowe aż do uruchomienia. Gwarancja dobrego użytkowania jest długa do 10 lat! Możesz również zabezpieczyć dom wybierając rolety zewnętrzne Łaziska. Oferta Dotyczy nie tylko zabezpieczenia domu ale również jego strony estetycznej. Co z pewnością jest ważne dla własnego i sąsiedzkiego otoczenia. Dzisiejsza technologia wykonawstwa jest doskonała jakościowo. Zapewnia długoletnie użytkowanie bez awarii. Profesjonalność przygotowania technicznego ekipy zajmuje się również doradztwem w sprawie doboru i jakości zamawianych produktów i urządzeń budowlanych. Nie musisz się głowić i radzić znajomych lub rodziny jakie rolety antywłamaniowe najlepiej zamontować. To samo dotyczy twojego ogrodzenia zewnętrznego i montażu bram wjazdowych oraz garażu, z którego najczęściej jest bezpośrednie przejście do domu. W tym wypadku bramy rolowane miałyby stanowić podstawę zabezpieczenia twojej rodziny i twojego mienia. Montaż oparty na najnowszej technologii zapewnia długoletnie bezawaryjne funkcjonowanie tych urządzeń ze sterowaniem automatycznym. Trwałość produktu obejmuje rodzaj materiału z którego jest wykonana taka brama. Najczęściej z trwałych profili aluminiowych z wypełnieniem pianką poliuretanową, co zabezpiecza przed utratą ciepła. W przypadku garażu podziemnego firma oferuje bramy rolowane z profilami wentylacyjnymi i okienkami dla pewnego podświetlenia pomieszczenia.

Naszą specjalnością jest produkcja rolety zewnętrzne zabezpieczające dom, bambusowe, rolety rzymskie.
Moskitiery ramowe pomagają uniknąć nocą przed komarami, drzwiowe i rolowane, żaluzje, plisy, verticale, a także rolety zewnętrzne i antywłamaniowe. Prowadzimy sprzedaże części drogą detaliczną oraz hurtową zapewniając przy tym montaż oraz wsparcie techniczne.
Firma Rolety wykonała Prace na okręgu Mikołowskim. Jakość wykonanych prac świadczy o wysokiej fachowości wykonawcy. Dobra organizacja pracy pozwoliła na sprawne i terminowe przeprowadzenie prac. Nowych klientów zapraszamy do skożystania z usługi bezpłatnego dojazdu, wyceny oraz pomiaru. Dzięki bogatemu doświadczeniu osadzenie żaluzji będzie współgrać z całością okna. Antywłamaniowe żaluzje wzbogacają nasz asortyment o coś dzięki czemu każda osoba może podczas podróży poczuć się bezpiecznie dziśki integralnemu systemowi. Podnoszenie i opuszczanie jest możliwe dziśki sznurkowi oraz automatyce, która jest o wiele droższa od tanich rozwiązań. Zapraszamy osoby zamieszkujące Świętochłowice do skorzystania z doborowych rozwiązań rynku.
Wszystkie prezentowane urządzenia wykonane są przez firmę.

Zajmujemy się sprzedażą i montażem OSŁON OKIENNYCH takich jak:
- rolety zewnętrzne i wewnętrzne.
- żaluzje, moskitiery, verticale, markizy, plisy.

Umilą Państwu atmosferę i utrzymają ciepło w pomieszczeniu, wyciszą pomieszczenie, ochronią przed deszczem, wiatrem, owadami i nieproszonymi gośćmi. Posiadamy szeroką gamę wzorów i kolorów materiałów do rolet oraz szeroką gamę kolorów.
Wszystkie nasze produkty są objęte 24-ro miesięczną gwarancją.
Prowadzimy również serwis pogwarancyjny.
Dokonujemy też napraw osłon okiennych innych producentów.