Rolety Mikołów, Łaziska

Drzwi mikołów, Drzwi łaziska

Rolety wewnętrzne

Podstawową funkcją rolet tekstylnych jest ochrona pomieszczenia przed promieniami słonecznymi i nadmiernym nagrzewaniem, ale stanowią one również element dekoracyjny okna. Rolety tekstylne charakteryzują się łatwą obsługą oraz szeroką gamą kolorystyczną materiałów. Wśród tkanin wybierać można materiały gładkie, z wzorami, przepuszczające światło, rozpraszające lub w pełni zaciemniające. Wszystkie tkaniny są antystatyczne i posiadają atest higieniczny.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie wstępnej wyceny. Tel. 536 707 078

ROLETY MINI


Mini rolety to najmniejsze dostępne rolety służące do zasłaniania małych powierzchni. System MINI dzięki niewielkim wymiarom montuje się bezpośrednio na skrzydle okiennym. Mini roleta wyposażona jest w biały, plastikowy łańcuszkowy mechanizm samoblokujący. Zalety: cena, możliwość zdjęcia rolety podczas mycia okien, możliwość zmiany tkaniny.

ROLETY DZIEŃ I NOC


Zastosowanie podwójnej warstwy materiału łączy w sobie cechy rolety materiałowej z żaluzjami poziomymi. Odpowiednie ustawienie materiału zapewnia możliwośc regulacji dopływu światła przy opuszczeniu rolety. Atrakcyjna i elegancka roleta sterowana łańcuszkiem, mocowana do skrzydła okiennego w sposób bezinwazyjny.

ROLETY W KASECIE


stotną zaletą rolet w kasecie jest estetyka i funkcjonalność systemu. Kaseta i prowadnice tworzą jednolitą, zintegrowaną całość, nie pozostawiając prześwitów. Umożliwiają one zasłonięcie dolnej części okna pozwalając jednocześnie na pełne doświetlenie pomieszczenia górą. Stanowią szczególnie praktyczne rozwiązanie we wnętrzach usytuowanych na parterze. Duża różnorodność tkanin do wyboru.

ROLETY PLUS


Ostatnim rodzajem rolet wewnętrznych są rolety plus. Cechą tego systemu rolet jest sposób montażu, który polega na przyklejaniu całości wzmocnioną taśmą piankową. Roleta wyposażona jest w niezawodny mechanizm łańcuszkowy. Prowadnice dostosowane są do większości listew.

ROLETY PRODUKCJA


Naszą specjalnością jest produkcja rolety zewnętrzne zabezpieczające dom, bambusowe, rolety rzymskie.
Moskitiery ramowe pomagają uniknąć nocą przed komarami, drzwiowe i rolowane, żaluzje, plisy, verticale, a także rolety zewnętrzne i antywłamaniowe. Prowadzimy sprzedaże części drogą detaliczną oraz hurtową zapewniając przy tym montaż oraz wsparcie techniczne.
Firma Rolety wykonała Prace na okręgu Mikołowskim. Jakość wykonanych prac świadczy o wysokiej fachowości wykonawcy. Dobra organizacja pracy pozwoliła na sprawne i terminowe przeprowadzenie prac. Nowych klientów zapraszamy do skożystania z usługi bezpłatnego dojazdu, wyceny oraz pomiaru. Dzięki bogatemu doświadczeniu osadzenie żaluzji będzie współgrać z całością okna. Antywłamaniowe żaluzje wzbogacają nasz asortyment o coś dzięki czemu każda osoba może podczas podróży poczuć się bezpiecznie dziśki integralnemu systemowi. Podnoszenie i opuszczanie jest możliwe dziśki sznurkowi oraz automatyce, która jest o wiele droższa od tanich rozwiązań. Zapraszamy osoby zamieszkujące Świętochłowice do skorzystania z doborowych rozwiązań rynku. Wszystkie prezentowane urządzenia wykonane są przez firmę.

Zajmujemy się sprzedażą i montażem OSŁON OKIENNYCH takich jak:
- rolety zewnętrzne i wewnętrzne.
- żaluzje, moskitiery, verticale, markizy, plisy.

Umilą Państwu atmosferę i utrzymają ciepło w pomieszczeniu, wyciszą pomieszczenie, ochronią przed deszczem, wiatrem, owadami i nieproszonymi gośćmi. Posiadamy szeroką gamę wzorów i kolorów materiałów do rolet oraz szeroką gamę kolorów.
Wszystkie nasze produkty są objęte 24-ro miesięczną gwarancją.
Prowadzimy również serwis pogwarancyjny.
Dokonujemy też napraw osłon okiennych innych producentów.

OPINIE KLIENTÓW

Skontaktuj się z nami.

W czym możemy pomóc?